3 сесія 7 скликання

Матеріали 3 сесії 7 скликання для скачування 

 

Перелік питань

1.   Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

2.  Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки об»єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів техногенної та пожежної охорони у м.Шаргороді Вінницької області на 2016 -2020 роки.

3.  Про прийняття функцій та повноважень у сфері архітектурно- будівельного контролю відділом архітектурно- будівельного контролю міськвиконкому.

4.  Про прийняття міськвиконкомом функцій та повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно їх обтяжень та повноваження з реєстрації місця проживання.

5.  Про передачу на баланс Шаргородськгого КП»Комунсервіс» основних засобів, що являються комунальною власністю міста.

6.  Про внесення змін до  складу постійних комісій Шаргородської міської ради сьомого скликання.

7.   Про внесення змін та доповнень до роішень сесії міської ради.

8.  Про припинення права власності та користування на земельні ділянки на території  Шаргородської міської ради.

9.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для вдення ОСГ із земель не наданих у власність і користування на території Шаргородської міської ради.

10.  Про надання земельної ділянки на умовах оренди в межах міста на території Шаргородської міської ради.

11.  Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах міста на території Шаргородської міської ради.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для вдення ОСГ на території Шаргородської міської ради та видати свідоцтва на право власності на земельні ділянки.

13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

 

14. Про  надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою  щодо   відведення земельних  ділянок  на умовах оренди в межах міста на території Шаргородської міської ради.